Za podporu
ďakujeme

Mesto Liptovský MikulášSlovenský šachový zväzŽilinský samosprávny krajARKYSVerexlegrandPhilipsFränkische RohrwerkeZinOBOModusSchneider ElectricSEZIntersport

Aktuality

Seminár pre trénerov, organizačných pracovníkov a rodičov 27.-28.6.2015

Moderátor: Rudolf Diviak Sobota: Seminár pre trénerov Lektori: R. Diviak, M. Chovanec, P. Paleček Nedeľa: Ako začať so šachom v CVČ, ZŠ, MS Lektori: R. Diviak, V. Haraštová, K. Pekár

Viac »

Prosba k potenciálnym účastníkom DSF LIPTOV 2015

06.05.2015: Prosíme všetkých potenciálnych účastníkov, aby poslali prihlášku vyplnením priloženého formulára, uľahčia nám prácu pri príprave festivalu. Tiež upozorňujeme, že prihláška a objednávka pobytu je platná po nabehnutí finančných prostriedkov na účasť organizátora, pokiaľ to nie je so zahraničnými účastníkmi dohodnuté ináč. V stĺpci špeciálne požiadavky môžu uviesť voľný apartmán alebo bungalov zo zverejneného zoznamu.

Viac »

Obsadenosť ubytovacích kapacít v areáli Holiday Village

06.05.2015: Stav obsadenosti ubytovacích kapacít v areáli Holiday Village. Zoznam budeme priebežne aktualizovať. Žiadame potenciálnych záujemcov, ktorí obsadzujú ubytovacie kapacity 2 až 3 záujemcami, aby prednostne využili samostatné bungalovy 3+1. V ponuke je tiež veľký bungalov 7+1 (bungalov s dvoma samostatnými spálňami na poschodí a veľkou spoločenskou miestnosťou na prízemí s možnosťou prístelky).

Viac »

Plán areálu Holiday Village

19.04.2015: Získajte predstavu o areáli Holiday Village, kde budete tráviť voľný čas. Stiahnite si súbor s plánikom, vyberte si miesto, kde by ste chceli bývať a pošlite ho v prihláške, budeme sa snažiť Vašim požiadavkám čo najviac vyhovieť.

Viac »